עורך דין תעבורהפראט הוא בלוג המדבר על כל הנושאים הקשורים לתחום דיני התעבורה


עורך דין תעבורה

נהיגה בשכרות

חשוב לזכור שהפרות תנועה אינן מורכבות באופן בלעדי מרכישת כרטיסים על ידי סיבוב פרסה לא חוקי, נסיעה קרוב מדי לתנאים, מהירות או נהיגה עם תגים שפג תוקפם. תחת זאת, תחת המטרייה של פשעי תנועה, ישנם מספר פשעים עם הרבה יותר רציני ההשלכות המפרות את באר שבע חוקי התנועה.

עורך דין לתעבורה

פשעים אלה נע בין עבירות קלות יחסית שיש להם פוטנציאל לשאת קנסות, שיעורי ביטוח מוגברת, ואיבד נקודות על הרישיון של כל הדרך דרך מקרים חמורים רבים שיכולים לעלות את העבריין לא רק קנסות חסון אבל גם את החופש שלהם.

עורכי דין לתעבורה בדרום

אם אתה עומד בפני חיובים, חשוב ליצור קשר עם עורך דין תעבורה באר שבע התנועה במהירות להתחיל לבנות את ההגנה שלך. עורך דין מקומי מיומן יכול לתמוך בך.

משרד עורכי דין לתעבורה

נהיגה תחת השפעת במקרים של אלכוהול , עבריין לראשונה לא פונה לכלא אבל הוא כפוף בין $ 500 ו $ 1,200 קנסות ו 6 חודשים חובה להשהות רישיון. עבירה שנייה קוראת עונש מאסר של 30 יום לכל הפחות, 750 $ קנס, 3 שנים רישיון ההשעיה.


עורכי דין בדרום הארץ

רישיון נהיגה

זה כולל קנס של יותר מ -1,000 דולר, לאחר השעיה של רישיון אחד המורחבת או אפילו בוטל, צורך לבזבז זמן פוטנציאלי בכלא, או גם שיש עוון או Class B פשע תשלום נוסף על הרשומה. באר שבע עורך דין התנועה יכול לעזור לתחרות הפרט הרישיון ההשעיה שלהם, אם האדם רוצה לעשות זאת.

נהיגה בפסילה

סוג זה סוג תשלום הוא אזור באר שבע של חוקי התנועה שמקיף הפרות כי לא רק לקרות לנהג פעם אלא במקום נראה הפרות מתמיד הם ממשיכים לעשות פעם אחר פעם.

מאיץ אי-הציות לפקודות של אכיפת החוק העברה בלתי חוקית של אוטובוס בית ספר הפעלת רכב מסחרי ללא CDL תקין אי-כניעה לזכות DUI הפעלת רכב עם רישיון מושעה הריגה (מרצון או לא רצוני) הפעלת רכב ללא היתר מתאים לכך לדבר עם באר שבע התנועה עו"ד היום הפרות תנועה יכול להפוך חיובים משופרת עם עונשים גבוהים. כנ"ל לגבי פשעי תנועה המלווים בנסיבות מחמירות כגון הפרה של מכולה פתוחה או חוקי קטינים, סחר בסמים, או להיות מעורבים בתאונת פגע וברח שבו אדם נפגע קשות או מאבד את חייו.


דיני תעבורה עורך דין

למעשה, נהג המאיץ את השילוב של 12 מהעבירות מתחת ל -5 שנים, עלול לגרום לא רק לקחת קורס נהיגה הגנתי, שיש לשלם קנסות בית המשפט, ההשעיה רישיון של עד שלושה שנים, אלא גם חוסר יכולת לקבל רשיון תעסוקתי אפילו כדי שיוכלו להגיע לעבודה.

רבים מן הפשעים האלה הם עבירות. באר שבע היא אחת המדינות רבות כי מקיימת את שלושת שביתות כלל כפי שהוא מתייחס מאסר עולם עבור אלה שהורשעו בשלוש עבירות בחייהם. בהתחשב בעונשים חמורים מול אלה שאשמה בפשעי תנועה בבאר שבע, חשוב שתדבר עם עורך דין חדש מבאר שבע מיד, כך שאתה מודע לאפשרויות ההגנה השונות שיש לך בטיפול במקרה שלך.


תחומי תעבורה

עבור עבירות DUI שלישית, הם נושאים מינימום של 180 ימי מאסר בפועל, 750 $ קנס, ואת הפוטנציאל השעיה בלתי מוגבל של רישיון המפרה. השני והשלישי DUIs גם לשאת את הפוטנציאל עבור אחד שיש להתקין התקן הצתה ההצתה על הרכב שלהם גם כן.

נהיגה על רישיון מושעה במקרים מסוימים, מצבי חירום מובילים אחד לנהוג ברכב למרות שהם כבר לא מורשה לעשות זאת. באר שבע החוק ברור לגבי איך נהגים על רישיונות מושעה נענשים.